Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language „Karstā asfaltbetona ieklāšana nelabvēlīgos laika apstākļos” („Mazās Zolitūdes ielas rekonstrukcija Rīgā”)
Title in English „ Hot Asphalt Laying in Unfavourable Weather Conditions” („Reconstruction of Maza Zolitudes Street in Riga”)
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor B.Jeļisejevs
Reviewer M.Zemītis
Abstract ANOTĀCIJA Darba veids: Bakalaura darbs ar inženierprojektu; Bakalaura darba nosaukums: Karstā asfaltbetona ieklāšana nelabvēlīgos laika apstākļos. Inženierprojekta nosaukums: Mazās Zolitūdes ielas rekonstrukcija Rīgā. Darba autors: Jānis Spriņģis; Darba vadītājs: Boriss Jeļisejevs; Bakalaura darbs, par tēmu „Karstā asfaltbetona ieklāšana nelabvēlīgos laika apstākļos” tiek izstrādāts ar mērķi saprast cik būtiski ir ievērot normatīvajos aktos noteiktās prasības attiecībā uz karstā asfaltbetona ieklāšanu neatbilstošos laika apstākļos. Darbs sastāv no divām daļām, pirmajā daļā ir apkopota teorētiskā informācija, otrajā daļā ir testēšanas pārskatu analīze paraugiem, kuri ņemti no asfaltbetona dilumkārtas objektos, kur asfaltbetons tika ieklāts normatīvajos aktos neatbilstošā apkārtējās vides temperatūrā. Inženierprojekta tēma ir Mazās Zolitūdes ielas pārbūve, Rīgā. Inženierdarba mērķis ir pielietot Rīgas tehniskajā universitātē iegūtās teorētiskās zināšanas, kā arī izvēlētajā prakses vietā iegūtās praktiskās zināšanas, lai spētu atbilstoši kvalitātes kritērijiem, valsts standartiem un citiem normatīvajiem aktiem veikt tehniskā projekta izstrādi. Projektējamā ceļa posmā tiks nodrošināta satiksmes intensitātei un sastāvam atbilstoša segas konstrukcija, uzlabota vides pieejamība, satiksmes drošība un satiksmes dalībniekiem tiks uzlabots komforta līmenis. Kā arī tiks veikta slēgtā lietus ūdens novades sistēmas izbūve. Darba saturs: Darba sastāvā ir 15 nodaļas (131 lapaspuses ieskaitot rasējumus), tajā skaitā 22 tabulas, 18 attēli un 8 rasējumi.
Keywords karstais asfaltbetons, nelabvēlīgi laika apstākļi,
Keywords in English hot asphalt, unfavourable weather conditions,
Language lv
Year 2015
Date and time of uploading 14.01.2016 22:25:08