Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Master
Title of the study programm Transport Systems Engineering
Title in original language Latvijas ekspeditoru kompānijas darbības efektivitātes paaugstināšana izveidojot savu autotransporta nodaļu.
Title in English Improving the Performance of a Latvian Forwarding Company by Creating its Own Road Transport Department.
Department 15E00 Aeronautikas institūts
Scientific advisor Viktors Feofanovs
Reviewer Yevhen Harbuz
Abstract Maģistra darba tēma ir „Latvijas ekspeditoru kompānijas darbības efektivitāte paaugstināšana izveidojot savu autotransporta nodaļu”. Maģistra darba mērķis ir izpētīt Latvijas Ekspeditoru kompānijas darbības efektivitātes paaugstināšanas iespējas, izveidojot savu autotransporta nodaļu. Maģistra darba pirmajā nodaļā tiek apskatīta un analizēta autotransporta nozīme kravu pārvadājumos, kā arī ekspeditoru kompāniju loma transporta pakalpojumu tirgū. Otrajā nodaļā tiek raksturota Latvijas ekspeditoru kompānijas darbība un analizēti tās darbības rezultāti, kā arī tiek apkopotas problēmas, ar kurām saskaras ekspeditoru uzņēmums. Trešajā nodaļā tiek izstrādāts autotransporta nodaļas projekts, veicot tā uzturēšanas un ekspluatēšanas izmaksu aprēķinus. Atbilstoši maģistra darba mērķim un uzdevumiem tiek apkopoti secinājumi. Maģistra darbs sastāv no 3 nodaļām, tā apjoms ir 82 lapas puses. Tajā ir iekļauti 15 attēli, 15 tabulas un 39 formulas. Darbā izmantotas 34 bibliogrāfiskā saraksta vienības.
Keywords loģistika, autotransports,ekspeditors, transportlīdzeklis, autoparks, efektivitāte
Keywords in English logistics, road transport, forwarder, transport department, improving the performance
Language lv
Year 2015
Date and time of uploading 19.05.2015 21:33:35