Abstract |
Koherenta noteikšana sākotnēji tika izgudrota kā tehnika optisko uztvērēju jutības palielināšanai. Tajā pašā laikā , kad uzlabojās jutība līdz pat 20 dB, koherentā noteikšana tika aizstāta ar optisko šķiedru pastiprinātāju atklāšanu. Tas var tikt apliecināts ar pašreizējo uzlabošanos 100 Gb/s sakaru sistēmās. Izdevīgs standarts 100 GB/s uztvērējiem precizē digitālās koherentās noteikšanas izmantošanu permutācijā ar DP - QPSK modulāciju.
Tēzes mērķis ir digitālo signālu apstrādes metožu attīstība un pārbaude, lai uzlabotu koherentās noteikšanas izpildījumu optiskās sakaru sistēmās. Šobrīd WDM tīklos, hromatiskā dispersija tiek atlīdzināta ar iepriekš noteiktiem vai noskaņotiem optiskās dispersijas kompensācijas moduļiem (DCM vai TDCM).
Vairākas pārvades sistēmas tika īstenotas 40 Gb/s pārraidei , no kurām divas ir balstījušās uz kvadrātiskās fāzes nobīdes sistematizēšanos (QPSK). Otrkārt, kvadrātiskās fāzes nobīdes sistematizēšana (QPSK) un kvadrātiskā amplitūdas modulācija (QAM) ir galvenie atbalsta elementi koherenta noteikšanas formatizācijai, kas ļauj atbalstīt daudz spektrāli efektīvāku modulāciju. Un visbeidzot, tā vietā, lai īstenotu vērtīgi būtiskākas traucējumu kompensācijas saites, koherentā noteikšana ļauj digitālo signālu apstrādi pārraides traucējumu atgriešanai, piemēram, spektra sašaurināšana, hromatiskā dispersija (CD), signāla pārvadājuma kompensācija, polarizācijas režīma dispersija ( PMD ), u.c.
Šajā maģistra darbā, tika novērots BER WDM sakaru sistēmās. Es novēroju izkliedi ar 40 Gbps un 10 Gbps, un ieguva dažus secinājumus. Teorijā es aprakstīju raidītāju, multipleksēšanu, WDM sistēmām, utt, un praktiskā laboratorijas darbā, es aprakstīju BER, acu diagrammu un kā BER mainās ar šķiedru attālumu.
Šis darbs ietver sevī 98 lappuses, tai skaitā 43 attēlus, 7 tabulas, 2 grafiki un 81 atsauces uz literāriem avotiem. |