Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Master
Title of the study programm Electrical and Power Engineering
Title in original language "Ēku iekšējās elektroinstalācijas izbūves standartizācija un reglamentējošo normatīvu sistēma"
Title in English "Standardization of construction of the interior wiring of buildings and system of regulational normatives"
Author Inga Lontone
Department 11200 Institute of Power Engineering
Scientific advisor K.Timmermanis
Reviewer
Abstract Darbā aplūkotas ēku iekšējās elektroinstalācijas pamatnostādnes, pievēršot uzmanību faktoriem, kuri ietekmē elektroinstalācijas izvēli un izbūvi. Maģistra darbā ir norādīti standartizācijas mērķi un uzdevumi, sniegts vispārīgs standartizācijas procesa un ēku iekšējās elektroinstalācijas jomā funkcionējošo standartizācijas institūciju apraksts. Ir aplūkota ēku iekšējās instalācijas sastāvu reglamentējošo normatīvu sistēma Latvijas Republikā, Krievijas Federācijā, Austrālijas Savienībā un Jaunzēlandē. Maģistra darba noslēgumā ir veikts ārvalstīs izmantoto normatīvu salīdzinājums ar spēkā esošajiem normatīviem Latvijas Republikā un sniegtas rekomendācijas esošās normatīvās sistēmas papildināšanai. Darbs satur 18 attēlus, 4 tabulas, 2 pielikumus, tajā ir atsauces uz 49 informācijas avotiem, kopējais darba apjoms, ieskaitot pielikumus, 155 lappuses.
Keywords ĒKU IEKŠĒJĀ ELEKTROINSTALĀCIJA, ELEKTROINSTALĀCIJAS NORMAS, STANDARTIZĀCIJA
Keywords in English BUILDING INTERNAL WIRING, WIRING STANDARDS, STANDARDIZATION
Language lv
Year 2014
Date and time of uploading 01.06.2014 12:33:27