Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Aviation Transport
Title in original language „Līdzstrāvas ģeneratora pusvadītāju sprieguma regulatora elektriskās shēmas izstrādāšana un izgatavošana”
Title in English “Design and Manufacturing of an Electrical Circuit for the Voltage Regulator of Direct Current Generator Semiconductor”
Department 15E00 Aeronautikas institūts
Scientific advisor Dr.habil.sc.ing., prof. Pjotrs Trifonovs-Bogdanovs
Reviewer Dr.sc.ing., Oļegs Belavins
Abstract Bakalaura darba tēma ir Līdzstrāvas ģeneratora pusvadītāju sprieguma regulatora elektriskās shēmas izstrādāšana un izgatavošana. Bakalaura darba mērķis ir izstrādāt un izgatavot līdzstrāvas ģeneratora pusvadītāju sprieguma regulatoru, kas darbojas releja režīma. Darba ietvaros regulatoram jānodrošina konkrēta laboratorijas ģeneratora GS-10-350 izejas spriegumu, kas ir vienāds ar 20 voltiem. Abu regulatoru izpildes elementi ir inducēta N-kanāla lauktranzistori, kuri strādā atslēga režīma un atkarība no ģeneratora izejas sprieguma, ir vai atvērta, vai aizslēgta stāvoklī, kas regulē ierosmes strāvu. Shēmu priekšrocības ir mūsdienīgo elementu pielietošana, mazi gabarīti, mazs kopējais elementu skaits. Bakalaura darbs sastāv no 70 lapaspusem, 51 attēla, 27 formulām un 9 tabulam, tika izmantoti 12 literatūras avoti.
Keywords ģeneratora regulators
Keywords in English generator regulator
Language lv
Year 2014
Date and time of uploading 30.05.2014 12:30:23