Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transport Systems Engineering
Title in original language Kravas transportlīdzekļu remonta un apkopes iecirkņa modernizācija ar mērķi palielināt darba ražīgumu.
Title in English Modernization of Cargo Vehicle Repair and Maintenance Workshop with the Aim to Increase Labour Productivity.
Department 15E00 Aeronautikas institūts
Scientific advisor Viktors Feofanovs
Reviewer Vladislavs Ņesterovskis
Abstract Dmitrijs, Trasuns. Diplomdarba tēma: Kravas transportlīdzekļu remonta un apkopes iecirkņa modernizācija ar mērķi palielināt darba ražīgumu. Rīga, 2014. Diplomdarba galvenais uzdevums ir nostiprināt teorētiskās zināšanas, attīstīt praktiskās iemaņas, patstāvīgi pieņemt lēmumus tehnoloģiskā procesa organizēšanā remonta un apkopes iecirkņa projektēšanā. Diplomdarbā tika aprēķināti autoservisa uzņēmuma projektēšanai nepieciešamie izmēri. Būvniecības darbiem plānojas izmantot modernus materiālus, kas samazina laiku un celtniecības izmaksas. Lai nodrošinātu servisa efektīvu darbību, darbā tika analizēts un izvēlēts atbilstošs tehnoloģiskais aprīkojums, kā arī tika aprēķināts kopējs personāla skaits. Projektēšanas laikā tika izstrādāts uzņēmuma ģenerālais un ražošanas telpu plāns.
Keywords Remonta un apkopes iecirknis
Keywords in English Repair and maintenance area
Language lv
Year 2014
Date and time of uploading 27.05.2014 21:56:13