Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Master
Title of the study programm Transport Systems Engineering
Title in original language Tirdzniecības uzņēmuma noliktavas krājumu aprites uzskaites sistēmas pilnveidošana noliktavas darba efektivitātes paaugstināšanai.
Title in English Improvement of the Warehouse Stock Management System of a Trading Company for Increasing the Overall Performance of the Warehouse.
Department 15E00 Aeronautikas institūts
Scientific advisor Margarita Urbaha
Reviewer Aleksandrs Urbahs
Abstract Maģistra darbs Tirdzniecības uzņēmuma noliktavas krājumu aprites uzskaites sistēmas pilnveidošana noliktavas darba efektivitātes paaugstināšanai ir izstrādāts lai uzlabotu noteiktas noliktavas krājumu uzskaites sistēmas darbību, kas ļautu paaugstināt pakalpojumu kvalitāti un samazināt izmaksas. Darbs sastāv no analītiskās daļas, aprēķina daļas un secinājumiem. Analītiskajā daļā tiek raksturota noliktavu saimniecība, kurā ietilpst noliktavu iedalījums, noliktavu funkcijas un operācijas, krājumi, krājumu uzskaites metodes, svītrkodi, svītrkodu nolasīšanas ierīces, krājumu uzskaites sistēmas, to optimizēšanas iespējas. Lai veiksmīgāk spētu sasniegt izvirzītos mērķus, lielāka uzmanība tiek pievērsta noliktavas krājumu aprites uzskaites sistēmas darbībai, jo tieši tā tiek apskatīta aprēķinu daļā. Aprēķinu daļā tiek veikts tirdzniecības uzņēmuma noliktavas krājumu aprites uzskaites sistēmas darbības efektivitātes novērtējums. Esošās tehnoloģijas tiek papildinātas ar jaunām tehnoloģijām, kas nodrošina optimālāku noliktavas krājumu aprites uzskaites sistēmas darbību, kas ļauj ieekonomēt laiku un finansiālos līdzekļus, nodrošinot izmaksu samazinājumu un darbības efektivitātes paaugstināšanos. Darbs ir uzrakstīts latviešu valodā. Izstrādātā darba kopējais apjoms ir 83 lpp, tajā skaitā ietilpst 25 attēli, 19 formulas un 4 tabulas.
Keywords Noliktava, uzskaites sistēma, krājumu vadība
Keywords in English Warehouse, stock management system
Language lv
Year 2014
Date and time of uploading 27.05.2014 10:38:22