Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transport Systems Engineering
Title in original language Izdevniecības noliktavas grāmatu optimālo rezervju krājumu aprēķins patērētāju pieprasījuma nodrošināšanai.
Title in English Calculation of Optimal Reserves at the Warehouse of a Publishing House with the Aim to Provide Demanded Level of Servicing.
Department 15E00 Aeronautikas institūts
Scientific advisor Mihails Larins
Reviewer Aleksandrs Urbahs
Abstract Darbā sniegts kompānijas Southwestern apraksts, un aprēķinu daļai tiek ņemti produkti no šīs kompānijas. Darbā tiek aprēķināti divi noliktavu varianti ar vienu īpašnieku un ar diviem. Tiek noteikts nepieciešamais produktu daudzums un veidi kā sadalīt un pasūtīt šo daudzumu tā, lai neveidotos deficīts. Darba mērķis ir aprēķināt un noskaidrot optimālo produktu daudzumu, kas ir jāpasūta no Southwestern noliktavas, lai es spētu apmierināt pieprasījumu katrai dienai. Galvenie rezultāti: Pirmā varianta noliktavai ar vienu īpašnieku visizdevīgāk ir veikt trīs pasūtījumus, kur 2. pasūtījums ir pēc pirmās darba nedēļas un trešais ir starp 5. un 8. nedēļu. Otrā varianta noliktavai ar diviem īpašniekiem visizdevīgāk ir arī veikt trīs pasūtījumus, kur 2. pasūtījums ir pēc 2. nedēļas un trešais ir starp 5. un 7. nedēļu. Kopumā, pēc visu aprēķinu apkopojuma, visefektīvāk ir izmantot otrā varianta noliktavu ar diviem īpašniekiem. Priekšlikumi: Mans gala ieteikums ir izveidot programmu ar šāda veida aprēķiniem Southwestern pārdevējiem, lai uzlabotu produktivitāti. Kā arī tiek dota iespēja papildināt manu darbu ar vairāk produktu veidiem un detalizētākas simulācijas izveidi.
Keywords noliktava, pārdošana, izvietošana
Keywords in English warehouse, selling, placement
Language lv
Year 2014
Date and time of uploading 25.05.2014 22:20:31