Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura akadēmiskās studijas
Studiju programmas nosaukums Vides zinātne
Nosaukums "Meža atlikumu izmantošanas palielināšana energosektorā: tīklošanas analīze dalībniekiem politikas un komunālo pakalpojumu jomā".
Nosaukums angļu valodā "Increasing the use of forest residues in the energy sector: network analysis focused on policy and energy utility actors".
Autors Zane Indzere
Struktūrvienība 11000 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte
Darba vadītājs Francesco Romagnoli
Recenzents Dzintars Jaunzems
Anotācija Bakalaura darbu “Meža atlikumu izmantošanas palielināšana energosektorā: tīklošanas analīze politikas izstrādes un enerģijas ražošanas jomā” ir izstrādājusi Rīgas Tehniskās universitātes Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes Vides zinātnes studente Zane Indzere. Bakalaura darba mērķis ir saprast, kā notiek meža atlikumu apsaimniekošana un kādi ir ar tiem saistītie normatīvie akti; veikt izpēti, lai noskaidrotu, kuram no meža atlikumu izmantošanas kopējās struktūras dalībniekiem pieder lielākā ietekme un kā veicināt meža atlikumu izmantošanu energosektorā. Bakalaura darbs ietver literatūras avotu analīzi un prakstisko daļu. Literatūras analīzē ir aprakstīta atjaunojamo resursu lietojums, īpašu uzmanību pievēršot meža atlikumu izmantošanai, meža atlikumu izmantošana Latvijā un citviet pasaulē, ilgtspējīga meža apsaimniekošana Latvijā. Praktiskajā daļā ir veikta metodoloģijas izpēte un anketēšana, no iegūtajiem anketēšanas rezultātiem tika veikta sociālās tīklošanas analīze, un rezultātā iegūti dati, kam pieder lielākā ietekme meža atlikumu izmantošanas sfērā un kā to efektīvāk apsaimniekot nākotnē. Darbs sastāv no 68 lapām, tajā ir iekļauti 19 attēli, 2 formulas un 11 tabulas. Darba beigās ir ievietoti 3 pielikumi. Darba izstrādē ir izmantoti 44 literatūras avoti. Darbs ir izstrādāts latviešu valodā.
Atslēgas vārdi logging residues; sustainable management of forest; renewable energy
Atslēgas vārdi angļu valodā mežizstrādes atlikumi; meža ilgtspējīga apsaimniekošana; atjaunojamā enerģija
Valoda lv
Gads 2017
Darba augšupielādes datums un laiks 07.06.2017 14:22:07